MRS PS Brno 3, o.s.

Rybářský kroužek 2016 – 2017

Dne 13. 5. 2017 byla ukončena činnost ročníku rybářského kroužku. Cílem celého našeho snažení bylo připravit děti na závěrečné závody. Ty jsme letos uspořádali na našem revíru Svitava 1.

Sobotní počasí nám přálo a tak jsme si užili pěkné jarní dopoledne. S aktivitou to bylo horší. Lov na řece je v mnohém složitější, ale i tak se nám podařilo několik ryb ulovit. Opět se nám potvrdilo, že je potřeba pravidelně a přesně vnadit. Pevně věřím, že jsme dětem předali dobrý základ, do jejich dalšího rybářského života.

Závěrečné hodnocení

Celoroční soutěž krátkých kvízů: David Rovenský – výhra feederový prut

Absolutní vítězové (závody + závěrečný test)

1. místoJakub Hanzal52 bodů
2. místoAmálie Kašparová50 bodů
3. místoKarel Wisz49 bodů

Každý účastník obdržel věcnou cenu a samozřejmě povolenku k lovu ryb a činnost byla pro letošní školní rok ukončena. Kroužek úspěšně absolvovalo 19 mladých rybářů.

Rád bych touto cestou poděkoval vedoucím kroužku, jmenovitě Martinu Rojkovi, Pavlovi Valíkovi, Soni Grünwaldové a Martinovi Popovi za jejich čas a energii, kterou věnují přípravě a výuce v kroužku. Dále celému výboru PS MRS Brno 3 za velkou finanční podporu naší činnosti. V neposlední řadě i našim členům, kteří nám pomáhají s praktickými ukázkami lovu ryb.

Za výbor PS MRS Brno 3

Richard Sigmund

Dřívější rybářské kroužky