Rybářský kroužek 2012 – 2013 končí

Dne 18. 5. 2013 byla ukončena činnost letošního ročníku rybářského kroužku. V jarních měsících jsme díky spolupráci s MO Brno 4 a také z důvodu vysokého průtoku na našem revíru Svitava 1 docházeli na revír Ivanovický potok 1. Pro děti byl lov na jezerech v Holáskách atraktivnější a o poznání lehčí než by tomu mohlo být na řece. Všichni účastníci měli možnost si chytit rybu a osahat si tak přímo kouzlo rybařiny.

Veškeré snažení směřovalo k jedinému cíli a to závěrečným závodům, které jsme uspořádali opět v Holáskách. Změna počasí den před závody aktivitě ryb mnoho nepomohla a úlovky byly mnohem menší, než všichni očekávali.

S nepřízní počasí se nejlépe vypořádal Vojta Krupica, kterému se podařilo ulovit 13 ryb. V průměru ulovil každý závodník 4 ryby.

Závěrečné hodnocení

Celoroční soutěž krátkých kvízů v obou skupinách

Filip Jančík a Honza Menšík – každý vyhrál rybářský prut

Absolutní vítězové (závody + závěrečný test)

1. místoVojta Krupica – rybářský prut
2. místoVojtěch Rojka - naviják
3. místoDavid Koláček – podběrák

Každý účastník obdržel cenu a samozřejmě povolenku k lovu ryb a činnost byla pro letošní školní rok ukončena.

Další ročník kroužku začne s příchodem nového školního roku. Termín zahajovací schůzky bude upřesněn koncem srpna na této stránce. Přihlášky není nutné zasílat předem. Stejně jako u letošního ročníku stačí navštívit zahajovací schůzku.

Rád bych touto cestou poděkoval vedoucím kroužku, jmenovitě Martinu Rojkovi, Pavlovi Valíkovi a Soni Grünwaldové za jejich čas a energii, kterou věnují přípravě a výuce v kroužku. Dále celému výboru MO MRS Brno 3 za finanční podporu naší činnosti.

Za výbor Mo MRS Brno 3
Richard Sigmund


Dřívější rybářské kroužky