Rybářský kroužek 2013 – 2014 končí

Dne 20. 5. 2014 byla ukončena činnost letošního ročníku rybářského kroužku. V jarních měsících jsme docházeli střídavě na náš revír Svitava 1 a díky spolupráci s MO MRS Brno 4 také na Ivanovický potok 1. Proti našemu snažení bylo ovšem počasí, proto několik hodin praktického rybolovu odpadlo.

Cílem naší práce bylo připravit děti na závěrečné závody. Ty se již poněkolikáté konaly na rybníku v Holáskách. Díky teplému počasí se chytalo méně ryb, než tomu bylo loni, ale při troše snahy se pár cejnků a plotic podařilo ulovit.

Závěrečné hodnocení

Celoroční soutěž krátkých kvízů:

Vít Piták – výhra feederový prut

Absolutní vítězové (závody + závěrečný test)

1. místoVít Piták54 bodů
2. místoZdeněk Hrdlička50 bodů
3. místoProkop Liška46 bodů

Každý účastník obdržel věcnou cenu a samozřejmě povolenku k lovu ryb a činnost byla pro letošní školní rok ukončena.

Další ročník kroužku začne s příchodem nového školního roku. Termín zahajovací schůzky bude upřesněn koncem srpna na této stránce. Přihlášky není nutné zasílat předem. Stejně jako u letošního ročníku stačí navštívit zahajovací schůzku.

Rád bych touto cestou poděkoval vedoucím kroužku, jmenovitě Martinu Rojkovi, Pavlovi Valíkovi a Soni Grünwaldové za jejich čas a energii, kterou věnují přípravě a výuce v kroužku. Dále celému výboru MO MRS Brno 3 za finanční podporu naší činnosti.

Za výbor MO MRS Brno 3
Richard Sigmund

Dřívější rybářské kroužky