Pokec

Přidat příspěvek
[1806] sykorajos 5. listopadu 2018 21:19

Dobrý den, v březnu tohoto roku bylo uvedeno, že: „Svazový výbor MRS dnes schválil změnu denních dob lovu na mimopstruhových revírech dle vyhlášky 25/2018 Sb. Počínaje 1. dubnem jsou nově platné doby lovu: v měsíci dubnu, květnu, červnu, červenci, srpnu a září od 4 do 24 hodin, v měsíci říjnu, listopadu, prosinci, lednu, únoru a březnu od 5 do 22 hodin.“ Zjistil jsem, že někteří členové rybářské stráže o tomto nejsou informováni. Bylo by nepříjemné v této věci se ze stráží dohadovat a asi by bylo na místě je informovat. Jinak děkuji za práci, kterou děláte.

[1805] Jiří Hrazdil 2. listopadu 2018 6:49

#1804 pets: Dobrý den, ano, povolenku dostanete, pokud si ji zakoupíte v době platnosti RL. Včasná výměna RL za platný je potom již jen vaše starost a povinnost.

[1804] pets 31. října 2018 8:08

Dobrý den, chtěl jsem poprosit o radu, platnost RL mi končí 13.9.2019, dostanu roční povolenku na rok 2019? Předem děkuji za odpověď.

[1803] Hrazdil Jiří 18. října 2018 5:34

#1802 Zdenek: Dobrý den, ano, máme v plánu.

[1802] Zdenek 18. října 2018 4:26

Dobrý den, chci se prosím zeptat, jestli máte v plánu ještě letos vysazovat duháky na Svitavu? Děkuji

[1801] Hrazdil Jiří 9. října 2018 16:46

#1800 Peter: Dobrý den, povolenku, která by vás opravňovala k lovu na revíru Svratka 5 (Brněnská přehrada) si můžete zakoupit. Potřebujete k tomu platný rybářský lístek České republiky. Ten se dá vyřídit na úřadu městské části Bystrc. Potom potřebujete zakoupit povolenku. Nejlépe na sekretariátu Moravského rybářského svazu. www.mrsbrno.cz

[1800] Peter 8. října 2018 18:43

Petrov zdar. Chcel by som sa spýtať kde sa dá kúpiť hosťovacie povolenie na Brnenskú priehradu. Idem tam na predĺžený víkend do Orea santon hotela a bol by hriech keby som trochu nepovláčil . Ak je to možné poprosím presnú adresu a poprípade telefón na správcu ďakujem za ochotu

[1799] Hrazdil Jiří 11. září 2018 5:24

#1798 Lukáš: Dobrý den, o brigádě na podzim zatím výbor nejednal. Nezaznamenali jsme zatím žádný zájem, vy jste výjimka. Pokud bude schválen nějaký termín, určitě bude včas prezentován zde na stránce spolku i na facebookové stránce.

[1798] Lukáš 10. září 2018 11:16

Dobrý den, chci zeptat, jestli ještě letos budou vyhlášeny nějaké brigády? Děkuji.

[1797] Hrazdil Jiří 21. srpna 2018 19:16

#1796 Parmen: Dobrý den, neprovádíme měření kyslíku na revírech Dyje 5, 6 a 7, protože to nejsou naše revíry a tudíž k tomu nemáme důvod. Váš dotaz měl asi směřovat na spolky, které na uvedených revírech hospodaří.