Dobrý den, v březnu tohoto roku bylo uvedeno, že: „Svazový výbor MRS dnes schválil změnu denních dob lovu na mimopstruhových revírech dle vyhlášky 25/2018 Sb. Počínaje 1. dubnem jsou nově platné doby lovu: v měsíci dubnu, květnu, červnu, červenci, srpnu a září od 4 do 24 hodin, v měsíci říjnu, listopadu, prosinci, lednu, únoru a březnu od 5 do 22 hodin.“ Zjistil jsem, že někteří členové rybářské stráže o tomto nejsou informováni. Bylo by nepříjemné v této věci se ze stráží dohadovat a asi by bylo na místě je informovat. Jinak děkuji za práci, kterou děláte.
Najdete nás také na Facebooku.