včera jsem byl na revíru svratka 3 v rajhradicích a po deštích tam zase byla částečná otrava . Ryby tam lapaly po vzduchu abyly vydět i větší ryby jak se dusí např,parma asi tak 50cm,amur80 apod… PROSÍM NECHTE TO VYŠETŘIT DĚJE SE TO PO KAŽDÉM VĚTŠÍM DEŠTI DĚKUJI SUMCAR
Najdete nás také na Facebooku.