Dobrý den. Chtěl by jsem přestoupit z vašeho PS do PS v místě svého bydliště. Takže budu potřebovat přestupní lístek.Je mně jasné,že vám do 15.ledna musím poslat sumář i povolenku.Ale je potřeba vrátit i členskou legitimaci? Já vím že mi bude na nic,ale nechci cpát do obálky neco co není potřeba. Protože mi budete přestupní lístek posílat poštou,jakým způsobem mám uhradit poštovné? Děkuji za odpověď.
Najdete nás také na Facebooku.