Pokec

Přidat příspěvek
[1509] hospodar 3. března 2016 11:15

120 let se žádné zkoušky k získání RL nedělaly a šlo to. Správní poplatek za RL je daň státu, že na vodách umožní lov ryb, rybáři z něj nemají ani vorla. Je čistě na státu, potažmo Mze jaká pravidla pro zakoupení RL nastaví. Vůbec se toho nebojím

[1508] Davider 3. března 2016 10:30
[1507] Stanislav 3. března 2016 9:06

Zdravím,právě mne málem trefil šlak..,když jsem na netu právě přečetl,cituji: Převratnou novinku přichystalo ministerstvo zemědělství pro rybáře. Úřady rybářský lístek zájemcům o rekreační (sportovní) rybaření vydají bez zkoušek, které doposud byly nutné. Opatření má k vodě přilákat více lidí a vyjít vstříc cizincům. ,,,Že je to jen novinářská kachna?

[1506] Lukáš Krakovič 25. února 2016 23:25

Pane Hrazdile! Máte můj obrovský obdiv za trpělivost a nadhled, a jakým šéfujete této diskuzi. Děkuji Vám za to!

[1505] Hrazdil Jiří 9. února 2016 7:42

#1504 pali79: Dobrý den, vloženy budou, až je hospodář zpracuje a předloží výboru. Momentálně probíhá zpracování sumářů za rok 2015.

[1504] pali79 8. února 2016 21:35

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, kdy tady budou vloženy statistiky „vysazení a úlovků 2015“…díky

[1503] olaf 2. února 2016 6:51

Díky,už to je znovu načtené. Olaf

[1502] nightfish 1. února 2016 20:39

#1500 olaf: Těžko říct, co a kdy se stalo, ale prezentaci jsem na web nahrál znovu.

[1501] Hrazdil Jiří 31. ledna 2016 22:48

#1500 olaf: Může. A udělá to. Ale velmi pravděpodobně ten odkaz zanikl. Zkusíme to prověřit.

[1500] olaf 31. ledna 2016 20:24

Může se správce stránek podívat proč nejde otevřít článek Doc.Adámka o potravním chování uměle odchovaných pstruhů duhových? Díky Olaf

[1499] Vladislav Drda 28. ledna 2016 16:52

#1498 Hrazdil Jiří: Děkuji za informaci. Budu sledovat stránky a těším se na zkoušky.

[1498] Hrazdil Jiří 28. ledna 2016 7:30

#1497 Vladislav Drda: Dobrý den, nejbližší zkoušky budou v druhé půlce února, přesný termín není ještě stanoven. Jakmile se na něm výbor dohodne, bude zveřejněn zde na stránkách. Není třeba se hlásit, stačí prostě přijít.

[1497] Vladislav Drda 27. ledna 2016 19:43

Dobrý den,

kdy jsou prosím nejbližší zkoušky na první rybářský lístek? A jak se mohu přihlásit?

Děkuji a zdravím.

[1496] Hrazdil Jiří 17. ledna 2016 19:05

#1495 Jeník: já bych nesoudil předem. Navíc tu nikde nepadlo, že bude do měsíce RS. Ke každé věci musí člověk dorůst a dospět, někdo to nedá.

[1495] Jeník 17. ledna 2016 18:45

Zachraň se kdo můžeš jestli se Martin stane porybným To lze už z dotazů vydedukovat

[1494] Hrazdil Jiří 15. ledna 2016 14:47

#1493 Luboš: Dobrý den, pokud jako nový člen platíte zápisné, pak nehradíte brigádu.

[1493] Luboš 15. ledna 2016 13:17

Dobrý den,

jako nový člen musím platit příspěvek 500Kč za nesplnění brigády? Děkuji

[1492] Hrazdil Jiří 14. ledna 2016 7:44

#1491 Martin: Svitava 1 nám nepatří, je to řeka a patří státu. Nás pověřil MRS tím, abychom na ní hospodařili. Víc revírů opravdu nemáme.

[1491] Martin 13. ledna 2016 22:07

#1490 Hrazdil Jiří: Už mám odevzdané. jen zaplatit brigadu..Už se těším na spolupraci, stavy jsem se kdysi učil. Ještě jsem se chtěl zeptat vám tedy patří svitava 1? vic reviru nemate?

[1490] Hrazdil Jiří 13. ledna 2016 21:44

#1489 Martin: Nejprve si vyřiďte to podstatné, pak bude čas na schůzky. Vy musíte splnit členské povinnosti ve své stávající organizaci. To znamená, že tam musíte odevzdat do 15. ledna povolenku a sumář za rok 2015 a uhradíte brigádu za rok 2015. Uhradíte ji ve Šlapanicích, protože v roce 2015 jste měl jejich povolenku. A vyzvednete si přestupní lístek. S lístkem, fotografií na nový členský průkaz a s platným RL přijdete k nám, uhradíte členský příspěvek a cenu povolenky a to je vše. Zápisné již znova nehradíte. Mimochodem, RS musí perfektně znát svazové předpisy.

[1489] Martin 13. ledna 2016 21:15

#1488 Hrazdil Jiří:Tak jestli jsem vše pochopil.Tak jsem odevzdal sumář ulovků, i povolenku k lovů dale bych měl asi zaplatit 1000kč za brigadu. Ne že bych neměl čas , ale odmitám se starat o Soukromí podnik vedeí Mo šlapanice..Pak pujdu zaplatit členství i brigadů za minulí rok vám jo?Zapisné taky budu platit? …pak snad už nic nebude stat v cestě abych se stal porybným, staral se o revir..času a chuti mám dostatek. Na kdy si mužeme domluvit schuzku?

[1488] Hrazdil Jiří 13. ledna 2016 21:06

#1487 Martin: Pane kolego, zatím nejste ani členem naší MO. Pokud se jím stanete, můžeme se o tom, zda vás navrhneme, bavit.

[1487] Martin 13. ledna 2016 21:03

#1486 Hrazdil Jiří: Aha . Rád bych se stl porybným. Myslel jsem si že každá MO se stará o svůj přidělený revir. Já třeba patřím do MO šlapanice a jsem tam značně nespokojený..Zaujal mě váš web a zajem. Rád bych asi k vám přestoupil…Strašně rád bych se chtěl podilet na práci kolem reviru..podmínky podle toho zákona jsou jenom minimální věk 21 let, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, zdravotní způsobilost to splnuji.Stačí se dohodnout.

[1486] Hrazdil Jiří 13. ledna 2016 20:49

#1485 Martin: My nezodpovídáme za aktualizaci webu MRS. Tento problém musíte řešit s lidmi ze sekretariátu svazu, ne u nás. Běžný člen se může stát porybným, pokud splňuje podmínky pro zájemce o funkci RS, které stanovuje zákon 99/2004Sb. A pokud jej MO navrhne k ustavení do funkce. Obě podmínky jsou stejně důležité. Nevím co si mám představit pod tím pojmem „starat se o rybník“? Každá MO má zájem především o to, aby RS chránila její vlastní revír. Naše MO nemá žádný rybník.

[1485] Martin 13. ledna 2016 20:35

#1484 Hrazdil Jiří: i na internetu nemužu najit seznam revirů na rok 2016. web Mrs je neaktualizován…Chěl bych se zeptat jestli se běžný člen muže stát porybným , nebo se starat o určitý rybník. děkuji za odpověd

[1484] Hrazdil Jiří 13. ledna 2016 20:18

#1483 Martin: Dobrý den, obávám se, že taková informace, ucelená a přehledná, na internetu není. Ani jsme takovou informaci nedostali. Pokud vás tato informace opravdu hodně, doporučuji učinit dotaz na technika sekretariátu svazu, ten má tyto informace k dispozici. Druhá možnost je projít seznam revírů a podívat se, které jsou nové.

[1483] Martin 13. ledna 2016 18:19

Zdravim, chtěl bychse zeptat kolik přibylo reviru a jakých. Nemužu to na internetu nikde najit..

[1482] Hrazdil Jiří 13. ledna 2016 15:36

#1481 Stanislav: Na dokoupení pstruhové povolenky máte ještě mnoho času, rozhodně bude rozumné s tím počkat až pomine počáteční nápor při výdeji povolenek. Konec března bude ideální doba.

[1481] Stanislav 13. ledna 2016 15:16

#1480 Hrazdil Jiří: Díky za odpověď,jen škoda že jsem o chystané změně nevěděl dříve,připlatil bych si dnes i pstruhové pásmo. Další změnu na Svitava 1 jsem zaregistroval už jen min.lovnou míru podoustve.S poz­dravem Standa

[1480] Hrazdil Jiří 13. ledna 2016 12:53

#1478 Stanislav: Jak jste si jistě přečetl, není to jediná změna pravidel lovu na revíru Svitava 1. Berte to tak, že jsou to kroky k větší ochraně ryb v revíru.