Dobrý den ,
Chtěl bych se zeptat na způsob platby povolenky a veškerých poplatků týkajících se pro rok 2014 ,jsem u Vás v MO Brno 3 rok,úhradu pro rok 2013 jsem platil přímo na místě u Vás na Sběšické 83.Ale bylo mi sděleno že se to na příště už musí uhradit složenkou či převodem na účet.Jak to tedy funguje ? Složenku mi pošlete poštou ? Nebo převod na účet a potom stačí donést potvrzení o převodu ? Variabilní symbol je to čtyřmístné č.na členském průkazu nahoře ? Omlouvám se za dotaz,ale budu rád za odpověď .Děkuji Pěkně V.