MRS z.s. PS Brno 3

12. ledna 2021

Máme za sebou dvanáct dnů letočního roku a sedm dnů, ve kterých vydáváme povolenky. Odesláno je asi 650 povolenek. Dovolím si tedy doplnit další postřehy z výdeje.

  1. V dopisu, který jste všichni obdrželi, je uveden seznam dokumentů (kopií), které máte přiložit k žádance. Ten seznam není sestavený jen tak, ale obsahuje ty dokumenty, které potřebujeme k bezproblémovému a rychlému vydání povolenky.
  2. Skutečně je potřeba vrátit povolenku a s ní i sumář, nestačí jen povolenka a už vůbec nestačí jen sumář bez povolenky.
  3. Kopie rybářského lístku, to je nejčastější scházející doklad.
  4. Řádně a úplně vyplněná žádanka s vyznačením, co platíte a co vám máme poslat.
  5. Správně vybrané položky pro zaplacení. Nelze žádat o povolenku a současně zvolit členský příspěvek 450,– Kč. To nefunguje.
  6. V případě, že žádáte o slevu z ceny povolenky na základě ZTP nebo ZTP/P, musíte doložit kopii průkazu, který prokazuje váš nárok na slevu.

Uvědomte si, prosím, že pokud něco z výše uvedeného nepošlete, vaše žádost o povolenku se odkládá stranou a pověřený člen výboru s vámi vyřeší, co schází. To může trvat i několik dnů, zvláště, pokud neuvedete do žádanky telefon a ani e-mail. Je třeba napsat dopis, donést jej na poštu a počkat na doručení. Kromě toho, že přiděláváte práci členům výboru, zdržujete sebe a také ostatní kolegy.