MRS z.s. PS Brno 3

12. března 2020

Vážení rodiče,

děkuji za projevený zájem i nadále vodit děti do kroužku, nicméně z důvodu zákazu konání spolkových akcí nad 30 osob a na základě doporučení MŠMT jsme nuceni činnost v rybářském kroužku pozastavit. Tento stav je vyhlášen prozatím na 30 dnů. Jakmile se situace uklidní, ozveme se vám a domluvíme se, jakým způsobem kroužek dokončíme.

Od většiny jsme zatím neobdrželi podklady pro vyřízení povolenky, které děti měly donést do konce března do kroužku. Podklady je možné přinést v úředních hodinách v měsíci březnu každou středu od 14 do 17 hodin na Soběšickou 83. Jsou to stejné prostory, kde se koná kroužek, podklady tam necháte na moje jméno. Pokud by vám to nevyhovovalo, ozvěte se a domluvíme jiný postup.

V pracovních sešitech nám zůstalo nezpracovaných několik kapitol, takže v případě zájmu si děti mohou vše doma protrénovat. V nejbližších dnech vám také emailem pošlu odkazy na videa s návody na vázání háčků a uzlů apod. Děti sice od nás dostaly tištěné materiály a vázání jsme i trénovali, ale zatím výsledky nebyly úplně optimální a tak budou moct trénovat doma, budou-li mít zájem 🙂.

Děkujeme za pochopení a jakmile budeme mít nové informace, spojíme se s vámi.

Přeji pěkné dny.

Za rybářský kroužek Soňa Grünwaldová tel.: 774 160 474