MRS z.s. PS Brno 3

Lov kapra o ceny na Svitavě 1 - 20. 5. 2017

Výsledky

Lovu se zúčastnilo 72 rybářů, 53 z nich ulovilo alespoň jednoho kapra. Celkem bylo uloveno 181 kaprů, což je absolutní rekord.

1.Roman KrátkýPS Brno 113 ks580 cm
2.Štefan MlčúchPS Brno 312 ks541 cm
3.Petr KschwendPS Brno 311 ks509 cm
4.Giorgio VallonePS Brno 311 ks505 cm
5.Antonín MartínekPS Brno 311 ks494 cm

Propozice

Místo konání:
úsek řeky Svitavy od jezu v Obřanech směrem k Makovského lávce
Prezentace účastníků:
od 5.15 do 6 hod na konečné tramvaje č.4 v Obřanech u viaduktu
Startovné:
dobrovolné
Občerstvení:
zajištěno

U prezence si vylosujete číslo úseku, kde budete lovit a obdržíte kartu účastníka, žádáme o vyplnění nacionálií a PS, kde jste členem. Po skončení lovu odevzdejte kartu rozhodčímu.

Začátek lovu v 6.00 hodin, ukončení lovu v 10.00 hodin. Vyhlášení výsledků v 10.30 hodin. Počet lovících je omezen délkou úseku na 70.

Pravidla lovu kapra o ceny

Loví se dle Bližších podmínek MRS s tímto omezením: loví se jen na jednu udici (prut) maximálně se dvěma návazci. Před začátkem a v průběhu lovu je zakázáno krmení (vnadění), platí i zákaz používání krmítek. Nedodržení zákazu krmení znamená okamžité vyloučení. Přívlač není povolena. Po ulovení a ponechání si 1 kusu kapra může lovící pokračovat dále v lovu, ale další ulovené kapry musí po změření rozhodčím vrátit zpět do vody. Lovící je povinen přisvojeného kapra zapsat do Evidence docházek k vodě ihned po ulovení. Po ulovení a zdolání kapra soutěžící zdvihnutím ruky a zvoláním „ryba“ přivolá rozhodčího, který rybu změří a zapíše její délku v centimetrech do karty účastníka. Do výsledku Lovu kapra o ceny se počítá jen kapr ulovený v časovém limitu. Pokud by dva nebo více účastníků dosáhli stejných výsledků, rozhoduje větší délka první, eventuelně druhé a další ulovené ryby, v případě absolutní shody se o ceny losuje.


Ceny pro vítěze

1. místoRybářský prut
2. místoNaviják
3. místoNaviják

Kartu účastníka odevzdejte po skončení lovu, nebo i při předčasném odchodu rozhodčímu. Karty nám poslouží k celkové sumarizaci Lovu kapra o ceny. Děkujeme za pochopení.

Za hladký průběh Lovu kapra o ceny zodpovídá komise ustanovená výborem MRS z. s. PS Brno 3. Tato komise řeší eventuální spory, nejasnosti a protesty. Předsedou komise je hospodář PS pan Karel Kratochvil, u kterého se protesty podávají.

Přejeme všem účastníkům hodně úlovků a Petrův zdar.

Výbor MRS z. s. PS BRNO 3