MRS z.s. PS Brno 3

Lov kapra o ceny na Svitavě 1 - 5. 5. 2012

Výsledky

Celkem se zúčastnilo 77 rybářů z 5 MO MRS, ulovili celkem 29 ks kapra.

1.Michaela Gotkovská4 ks181 cm
2.Giorgio Vallone3 ks137 cm
3.Roman Krátký3 ks134 cm

Propozice

Místo konání:
úsek řeky Svitavy mezi splavem a lávkou v ulici Olší (Svitava 1)
Prezentace účastníků:
od 6.15 do 7 hodin u splavu na začátku ulice Olší
Startovné:
dobrovolné

U prezentace si vylosujete číslo úseku, kde budete lovit a obdržíte kartu účastníka, žádáme o vyplnění nacionálií a MO, kde jste členem. Po skončení lovu odevzdejte kartu rozhodčímu.

Začátek lovu v 7.00 hodin, ukončení lovu v 10.00 hodin. Vyhlášení výsledků v 10.30 hodin. Počet lovících je omezen délkou úseku na 100.

Pravidla lovu kapra o ceny

Loví se dle Bližších podmínek MRS s tímto omezením: loví se jen na jednu udici (prut) maximálně se dvěma návazci. Před začátkem a v průběhu lovu je zakázáno jakékoli krmení (vnadění), platí i zákaz používání krmítek. Nedodržení zákazu krmení znamená okamžité vyloučení. Přívlač není povolena. Po ulovení a přisvojení si 1 kusu kapra může lovící pokračovat dále v lovu, ale další ulovené kapry musí po změření rozhodčím vrátit zpět do vody. Lovící je povinen přisvojeného kapra zapsat do Evidence docházek k vodě ihned po ulovení. Po ulovení a zdolání kapra soutěžící zdvihnutím ruky a zvoláním „ryba“ přivolá rozhodčího, který rybu změří a zapíše její délku v centimetrech do karty účastníka. Do výsledku Lovu kapra o ceny se počítá jen kapr ulovený v časovém limitu. Pokud by dva nebo více účastníků dosáhli stejných výsledků, rozhoduje větší délka první, eventuelně druhé a další ulovené ryby, v případě absolutní shody se o ceny losuje.


Ceny pro vítěze

1. místoRybářský prut
2. místoNaviják
3. místoNaviják

Kartu účastníka odevzdejte po skončení lovu, nebo i při předčasném odchodu rozhodčímu. Karty nám poslouží k celkové sumarizaci Lovu kapra o ceny. Děkujeme za pochopení. Za hladký průběh Lovu kapra o ceny zodpovídá komise ustanovená výborem MO MRS Brno 3. Tato komise řeší eventuální spory, nejasnosti a protesty. Předsedou komise je hospodář MO pan Karel Kratochvil, u kterého se protesty podávají.

Přejeme všem účastníkům hodně úlovků a Petrův zdar.

Výbor MO MRS BRNO 3